Pytanie : Gdzie najlepiej kupić dekoracje stiukowe na Ukrainie?

PYTANIE: GDZIE NAJLEPIEJ KUPIĆ DEKORACJE STIUKOWE NA UKRAINIE?

Czy jesteś w poszukiwaniu dekoracji stiukowej, ale jeszcze nie wybraąeś dostawcy? Wiele pracowni oferuje wyprodukować i zainstalować sztukaterię gipsową szybko i tanio. Ale tylko prawdziwa praca może pokazać, jacy są ci mistrzowie!

Architektoniczna pracownia artystyczna Florencja, która produkuje sztukaterię gipsową – do Twojej dyspozycji! W razie potrzeby, projektanci opracują dla Ciebie indywidualny projekt, który będzie najbardziej odpowiadać twoim gustom i preferencjom. Artyści rzeźbiarze wyprodukują gipsowe kolumny lub gzymsy, kominki z gipsu, rzeźbiarskie panele lub luzem wytłoczony wzór.

Montaż sztukaterii wykonują doświadczeni mistrzowie w swojej dziedzinie. Fachowcy przedsiębiorstwa realizują wszystkie rodzaje prac z dekoracją stiukową: imitację marmuru, malowanie, złocenie, pozłacanie.

Ciekawa propozycja dla budowniczych i architektów! Standardowe dekoracje stiukowe są zawsze dostępne w magazynie: kolumny gipsowe, rozety sufitowe, gzymsy gipsowe , tralki, pilastry, panele, nisze, wsporniki i kominki gipsowe, sztukateria wewnętrzna i detale elewacyjne.

Ponadto można uzyskać dowolną dekorację stiukową od jednego dostawcy, a przy tym masz świetną okazję, aby zaoszczędzić! Przy zakupie sztukaterii gipsowej na kwotę od 10 000 uah, otrzymasz rabat w wysokości 5%, od 20000 uah - 10%.

Zadzwoń do pracowni Florencja i fachowcy dobiorą Ci optymalne rozwiązanie cenowe i opracują projekt: lepnina.ub.ua/ru

Komentarze (Komentarze mogą dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy. REJESTRACJA)

 

 
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create