Pytanie : Na czym polega różnica między gipsową sztukaterią a wyrobami ze styropianu?

PYTANIE: JAKA JEST RÓŻNICA MIęDZY GIPSOWą SZTUKATERIą GIPSOWą OD WYROBÓW ZE STYROPIANU?

Od dawnych czasów, sztukateria gipsowa nadaje elewacji i wnętrzu budowli poważny i elegancki wygląd. Dziś sztukateria gipsowe zostaje aktualna. Chcesz wiedzieć, dlaczego?

Sztukateria gipsowa posiada szereg zalet w porównaniu do tworzyw sztucznych. Po pierwsze, z tego materiału można wytwarzać wszelkie zakrzywione modele produktu o różnych promieniach i konfiguracji. Wykonać podobne wyroby z tworzyw sztucznych jest dość trudno.

W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, dekoracje z sztukatrerii gipsowej łatwo poddają się renowacji i świetnie się malują. Z biegiem czasu, nie zmieniają kolor i kształt.

Gips - w 100% naturalny materiał pochodzenia organicznego, ekologicznie czysty produkt, czego nie powiesz o tworzywach sztucznych.

Sztukateria gipsowa ognioodporna i nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. Wyroby z gipsu "oddychają" i tworzą w pomieszczeniach korzystny mikroklimat.

Komentarze (Komentarze mogą dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy. REJESTRACJA)

 
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create