Pytanie : Czym pracownia Florencja różni się od innych firm na Ukrainie, produkujących dekoracje stiukowe?

PYTANIE: CZYM PRACOWNIA FLORENCJA RÓŻNI SIĘ OD INNYCH FIRM NA UKRAINIE, PRODUKUJĄCYCH DEKORACJE STIUKOWE?

Przeglądając katalogi sztukaterii z gipsu wiele ukraińskich, w tym i kijowskich firm z zaskoczeniem odkrywają, że w większości przypadków są to kopie sztukaterii z poliuretanu.

 To mówi o tym, że zajmując się różnymi rodzajami wykończenia wnętrz i elewacji, w tym instalacją poliuretanowego wystroju, w końcu zaczęli odlewanie z gipsu. To charakteryzuje firmę jako tę, która charakteryzuje się niskim profesjonalnym poziomem specjalizacji w dziedzinie dekoru stiukowego.

Sztukateria gipsowa – to wąski zakres projektu. Profesjonalny poziom wykonawców przekłada się na stopień złożoności projektu, jakości, a w konsekwencji - na ogólnym wrażeniu, które daje dekor z gipsu. Nieskomplikowane zadanie wykona każda firma. Ale jeśli potrzebujesz piękna i ekspresji, tkwiące w pałacowym stylu, to podsumowanie pracy będzie nieuchronnie odzwierciedlać profesjonalny poziom wykonawców.

Nie wszystkie warsztaty chętnie wykonują dekoracje stiukowe na zamówienie, wolą pracować z asortymentem typowych wyrobów gotowych - tak jest łatwiej. Architektoniczna pracownia artystyczna Florencja specjalizuje się w sztukaterii na zamówienie - im trudniejszy i bardziej interesujący projekt, tym lepiej.

Firma świadczy pełen zakres usług – od projektowania, produkcji i montażu sztukaterii, do" airbrushing" sztukaterii z gipsu. Istnieje możliwość przenieść część produkcji na teren budowy.

W warsztacie Florencja zebrali się najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie - projektanci, architekci, rzeźbiarze, dekoratoryz i artyści pracujący nad dekorowaniem sztukaterii wnętrz i elewacji. Dla mistrzów firmy sztukateria - nie tylko biznes, a przede wszystkim ulubione zajęcie.

Komentarze (Komentarze mogą dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy. REJESTRACJA)

 
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create